Vložit inzerát

DATA ADMINISTRATOR | SUPER BENEFITY

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás práce v administrativě a domluvíte se anglicky? Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme nového parťáka na pozici DATA ADMINISTRATORA.

Co si pod tímto názvem představit?
- budete spravovat veškerá kmenová data týkající se zákazníků a dodavatelů
- budete dbát na aktuálnost a správnost zadaných dat s využitím SAP
- čekají Vás on-line schůzky celého pracovního týmu
- budete se podílet na mezinárodních projektech a spolupracovat s kolegy ze zahraničí
- nemine Vás ani sledování vývoje zpracovaných dat

Pokud by Vás bavilo pracovat v mezinárodním prostředí a využívat angličtinu pro denní komunikaci, zašlete nám svůj životopis v češtině i angličtině nebo zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadavky

Bez čeho se neobejdeš:
- angličtina na úrovni minimálně B2
- plynulá znalost více jak 2 jazyků VÝHODOU
- uživatelská znalost SAP VÝHODOU
- znalost Microsoft Office balíčku (Excel, Word, PP)
- teamovost, chuť spolupracovat
- ochota občasného cestování

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek