Vložit inzerát

Junior mzdová(ý) účetní | částečný úvazek

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost se mzdovým účetnictvím a hledáte práci na částečný úvazek? Pak neváhejte a napište nám!

Hledáme novou kolegyni/kolegu, která podpoří seniorní mzdovou účetní při přípravě ročního zúčtování daní zaměstnanců a zpracování mezd pro 2 české společnosti.

Hlavní povinnosti:
- příprava podkladů pro roční zúčtování daní
- poskytovat administrativní podporu - shromažďování a ověření správnosti dokumentů nezbytných pro mzdy a RZD
- příprava ELDP
- zpracování docházek zaměstnanců, revidování správnosti, pomoc při schvalování docházek
- zadávání dat do mzdového účetního programu
- zpracování nemocenských dávek
- příprava mzdových reportů a statistik
- příprava podkladů a komunikace se správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami

Všechny výše zmíněné povinnosti budete zpracovávat s podporou a pod dohledem senior mzdové účetní.

Úvazek: 20 - 40 hodin/týdně dle Vašich preferencí
Mzda: 25 - 50 000 Kč/měsíc (dle úvazku a zkušeností)
Lokalita: Praha - Palmovka
Nástup: co nejdříve

Požadavky

- zkušenost se zpracováním mezd alespoň 1 rok
- orientace na detail, pečlivost, strukturovaný přístup
- základní znalost anglického jazyka výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- zkušenost s sw OK Base vítána

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 25000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek