Vložit inzerát

AREA SALES MANAGER | PRAHA | 90 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený obchodník v oboru tepelných čerpadel, klimatizací, či podobného zaměření? Máte již zkušenost s vedením obchodního týmu a domluvíte se plynně anglicky?

Pokud jsou Vaše odpovědi ano, tak neváhejte a přihlaste se na pozici AREA SALES MANAGER, kterou obsazujeme pro našeho klienta, mezinárodní společnost se zvučným jménem a silným zázemím.

Co vás na této pozici čeká:
- Tvorba obchodní strategie a prodejních plánů pro svěřené portfolio produktů
- Vedení obchodních reprezentantů, nastavení cílů, sledování produktivity
- Analýza a vyhodnocení prodejních dat a KPI
- Plánování prodejních aktivit, jejich rozpočtu a očekávaného dopadu
- Návštěvy klíčových klientů a vyjednávání případné spolupráce
- Monitoring trhu a konkurence
- Reporting nadřízeným

Požadavky

- Alespoň 3 roky zkušeností v oboru (tepelná čerpadla/klimatizace)
- Znalost místního trhu v dané oblasti (HVAC)
- Zkušenost s vedením obchodního týmu
- Angličtina na pokročilé úrovni
- Schopnost plánovat a vést projekty
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek