Vložit inzerát

DATOVÝ ANALYTIK | až 100 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi z oblasti implementace procesů ve společnosti? Ovládáte SAP a domluvíte se bez problémů anglicky?

V tom případě je tato pozice přímo pro Vás!

Pro inovativní německou společnost hledáme posilu, která doplní tým datových analytiků v Brně. Zázemí společnosti je v centru Brna, ale pracovat je možné odkudkoliv na full remote.

Co tato pozice obnáší?

* zodpovědnost za vizualizační nástroj Celonis
* spolupráce s koncovými uživateli s cílem porozumět jejich požadavkům
* specifikace požadavků
* úzká spolupráce s datovými inženýry na převedení obchodních požadavků
* návrh, implementace, testování a ověření dashboards, analýz a reportů v rámci Celonis
* práce s SQL, PQL a případně v Pythonu
* vedení workshopů s cílem umožnit zlepšování procesů
* účast při implementacích Celonis

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* zkušenost práce se SAP (extrahování dat, apod.)
* předchozí praxe z oblasti implementace procesů ve společnosti (výroba, logistika, provoz, finance)
* zkušenost s používáním SQL nebo Pythonu
* plynulá komunikace v angličtině - práce v mezinárodním týmu
* znalost němčiny je vítanou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek