Vložit inzerát

Výrobní inženýr pro nové technologie

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do přední plzeňské výrobní firmy obsazujeme pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA.Jste čerstvým absolventem strojní nebo elektrotechnikcé fakulty nebo již máte dlouholetou praxi a chcete se posunout dál? Dejte nám o sobě vědět !

Na této pozici Vás čeká:

* Konstrukce výrobních přípravků nebo strojů
* Analýza výrobních výsledků
* Návrhy a provádění akcí k dosažení cílů výrobních výsledků daných linek
* Návrhy a provádění akcí vedoucích k optimalizaci procesu, zrychlení a zefektivnění výroby
* Tvorba, revize a aktualizace výrobní dokumentace
* Spolupráce s ostatními odděleními na přípravě nových projektů

Požadavky

* SŠ/VŠ technického směru (elektro, strojní)
* Komunikativní znalost angličtiny
* Znalost CAD systému a Solid Edge výhodou
* Znalost čtení technické dokumentace
* Manuální zručnost
* Zkušenost z výrobního prostředí výhodou nikoliv podmínkou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek