Vložit inzerát

MANAŽER SKLADU / STŘÍBRO

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do moderního non-automotive průmyslu ve Stříbře hledáme nově manažera skladu. Pokud máte několik let zkušeností na obdobné pozici a láká Vám změna nové výroby a zajímavých benefitů, ozvěte se nám!

Náplň práce:
- zajištění efektivity u přijmu, skladování a expedici
- odpovědnost za všechny skladové činnosti
- zajištění plnění cílů produktivity, rozpočtu a kvality
- kontrola zásob a zpracování objednávek
- koordinace použití SAP a dalších počítačových systémů, udržování aktuálních systémů zásob
- tvorba pravidelných reportů
- dodržení standardů BOZP, hygieny,..
- dohled na plánovanou údržbu vozidel, strojů a zařízení
- motivace svého týmu, účast na náborů zaměstnanců, sledovat výkony a postupy zaměstnanců

Požadavky

- VŠ vzdělání (obor logistika a skladování výhodou)
- minimálně 3-5 let zkušeností na stejné pozici
- komunikativní AJ
- znalost ISO 9001 a BRC HACCP
- znalost SAP výhodou
- preciznost, smysl pro detail
- schopnost pracovat ve stanovených termínech

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 70000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek