Vložit inzerát

C++ DEVELOPER SENIOR | AŽ 100 000 Kč

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

C++ DEVELOPER se zkušenostmi je horké zboží. A proto vás rovnou zkusíme nalákat, proč zrovna na tento inzerát reagovat.

Kromě velmi slušných benefitů nabízíme:
- Možnost home office skoro na full time, v kanceláři je nutné zastavit se jen občas
- Mladý kolektiv cca 28 lidí
- Kanceláře přímo v Českých Budějovicích s velmi dobrou dostupností i parkováním
- Stabilní místo (v podstatě nulová fluktuace za celou dobu fungování oddělení vývoje) i zaměstnavatele
- Budget na vzdělávání 20 000 Kč na rok, který si můžete uplatnit, jak chcete - kurzy si vybíráte sami. A pokud budget nevyčerpáte, částka se vám přesune do dalšího období.
- Mzdu odvinutou od vašich zkušeností, pokud nás přesvědčíte, vyděláte si i přes 100 000 Kč za měsíc. V základu.

Teď už k práci:
- Vývoj software pro výrobní stroje - absolvujete důkladné školení v zahraničí, abyste přímo viděli, pro které stroje budete systém vyvíjet
- Budete součástí týmu, zpočátku si projdete všechny role a detailně se seznámíte s fungováním skupiny
- Testování systému a následné opravy
- Vytváření návrhu architektury a nových funkcionalit

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, a to na tel. č. 720748828 nebo na mail jan.laluch@grafton.cz.

Požadavky

- Alespoň SŠ vzdělání
- Komunikativní znalost AJ
- Dlouholeté zkušenosti s C++
- Zkušenosti se software patterns, OOP
- Zkušenosti s PLC programováním výhodou

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek