Vložit inzerát

TRAINEE v RETAIL MARKETINGU

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste čerstvý absolvent/ka nebo jste v posledním ročníku a hledáte první zkušenost na trhu práce? Zajímáte se o obchod a marketing? Potom hledáme právě Vás!
Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svoji kariéru v FMCG společnosti.

Náplň práce:
- Příprava promočních kampaní ve spolupráci s manažerem a obchodním oddělením
- Mapování trhu, porozumění spotřebitelům
- Spolupráce při organizaci soutěží, dárkových akcí, promo akcí atd.
- Zajištění výroby a distribuce POS materiálů, spolupráce s agenturami
- Analytická činnost - vyhodnocování promo akcí, tržních dat, letákový monitoring
- Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními, administrativní podpora
- Tvorba prezentací pro účely interních meetingů

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 8 Karlín
Možnost dlouhodobé spolupráce a postupu na vyšší pozici

Požadavky

* Bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání
* Komunikativní znalost angličtiny
* Pečlivost a svědomitost
* Dobrá znalost MS Office (především MS Excel)
* Pozitivní přístup a zájem o spolupráci v týmu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek