Vložit inzerát

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR | šance pro absolventy

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chceš být součástí vývojového týmu a vidět své výsledky denně jezdit po silnicích?

Pokud ano, tak určitě nepřehlédni tuto pozici VÝVOJOVÉHO KONSTRUKTÉRA !

Jde o společnost zaměřenou na vývoj plastů a nových materiálů v automotive.
Budeš u všech fází vývoje dílů až do jeho vlastní sériové výroby.
Příležitost tu dají i schopnému absolventovi, který ovládá CAD systémy.

Tvou náplní práce bude:
- vývoj exteriérů aut (nárazníky, prahy, spoilery,...)
- konstrukce dílů v CAD systému
- koordinace úsilí se zákazníkem (známé automobilové značky)
- spolupráce s kolegy v kanceláři i napříč firmou

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe v rámci konstrukce výhodou
- schopnost komunikace v AJ nebo NJ
- znalost práce v kreslících a modelovacích programech (SolidWorks, CATIA nebo jiných)
- zájem o obor a techniku

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek