Vložit inzerát

FINANČNÍ MANAŽER

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se FINANČNÍ MANAŽER!

Máte zkušenosti z obdobné pozice nebo vedoucí funkce ve finančním oddělení? Vedli jste tým pracovníků a rádi berete zodpovědnost za činnosti finančního oddělení na svá bedra?

V tom případě mám pozici přímo pro Vás!

Vaší pracovní náplní bude:

- Vedení týmu a zodpovědnost za procesy a činnost finančního oddělení – finanční účtárny a controllingu
- Příprava měsíční závěrky a reportingu pro mateřskou společnost
- Příprava účetní závěrky v souladu s platnou českou účetní legislativou
- Příprava rozpočtu a forecastu společnosti
- Příprava a sledování cash flow společnosti
- Vytváření reportů a finančních analýz
- Koordinace daňové agendy
- Komunikace s auditory, daňovými poradci, bankami, úřady a právníky

Požadavky

- Vzdělání ekonomického směru výhodou
- Orientace v daňové a účetní problematice (znalost aktuální legislativy)
- Aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, německý jazyk výhodou
- Pokročilá znalost MS Office, znalost ERP systémů
- Silná osobnost s analytickým, logickým a procesním myšlením
- Aktivní používání business principů a systémů – Business Inteligence
- Znalost řešitelských nástrojů (8D, QRQC apod.)
- Znalost principů štíhlé výroby (Lean principles)
- ŘP sk. B

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek