Vložit inzerát

ASISTENT VÝROBY

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti procesního inženýrství a výrobních technologií, ale nemáte dostatečnou praxi? Nám to nevadí, spoustu věcí jsme schopni Vás naučit. Pokud se domluvíte anglicky a máte alespoň krátkou praxi a zkušenosti ve výrobní společnosti, nabízíme Vám šanci na pozici ASISTENT VÝROBY!

Co se od Vás očekává:

* kontrola a optimalizace technologických procesů
* zodpovědnost za plnění výrobního procesu a řešení problémů
* technologická podpora při zkoušení forem a nových nástrojů
* zajištění kompletního technologického servisu
* spolupráce při zaváděních nových projektů do výroby
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání s praxí ve výrobní společnosti nebo VŠ vzdělání bez praxe
* znalosti v oblasti výrobních technologií
* technický background
* AJ na komunikativní úrovni - pro interní komunikaci
* dobrá znalost MS Office
* flexibilita

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek