Vložit inzerát

PRODUKTOVÝ INŽENÝR l STROJÍRENSTVÍ l KLADNO l 50 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se PRODUKTOVÝ INŽENÝR!

Zajímate se o oblast elektroniky?
Jste zkušený produktový inženýr se zkušenostmi ve výrobě a chcete se dále rozvíjet?

Co Vás na pozici čeká?
- Přijem a zpracování požadavků zákazníka
- Posuzování dokumentace poskytnuté zákazníkem
- Navrhování technologických postupů výroby
- Příprava technické dokumentace
- Vyhodnocování rizika výroby
- Evidence a správa výrobní dokumentace
- Zodpovědnost za zavedení nových produktů do výroby
- Zpracování dat v CAD systému

Požadavky

- VŠ technického směru (nejlépe elektro), případně SŠ
- zkušenosti s řízením projektů
- zkušenosti s návrhem technologických postupů výhodou
- pokročilá znalost aplikací MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
- předchozí praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost elektronických součástek a techniologií výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek