Vložit inzerát

BUSINESS ANALYST | ÚVĚROVÉ ODVĚTVÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Na projekt k našemu klientovi hledáme Business Analytika s technickým backgroundem a komunikativní angličtinou, který se chce podílet na vývoji aplikací, je komunikačně zdatný a rád analyzuje možné problémy.

- Přemýšlíš, analyzuješ. Tvým úkolem bude analýza požadavků klientů, budeš přemýšlet nad tím, aby celá aplikace fungovala.
- Znáš základy business analýzy a tvorby diagramů.
- Máš znalost modelovací notace UML nebo BPMN, dokumentace ve formátech US/UC a základní orientaci v systémových integracích (základní orientace v API předpisu).
- Měl bys být komunikačně zdatný, budeš úzce spolupracovat s vývojáři a klienty.
- Máš komunikativní angličtinu, kterou na projektu využiješ na denní bázi.
- Svými postřehy a názory můžeš ovlivňovat fungování a rozvoj aplikace. Zastáváš roli konzultanta, máš přehled o celém projektu.
- Výhodou je zkušenost v oblasti zpracování bankovních transakcí nebo přesah do IT analýzy (vlastní návrhy API a databázových schémat, znalost PlantUML).

Požadavky

Požadované zkušenosti:

- Alespoň základní znalost procesů v životním cyklu úvěrového/leasingového produktu (zejména sjednání, schválení, proplacení, ukončení, vymáhání)
- Analýza požadavků business zadavatelů, více business část s přesahem do technické analýzy
- Měl by mít cca 3 roky zkušeností s prací na dodávkách softwaru
- Důležitá je schopnost pracovat samostatně, komunikativnost, trpělivost
- Výhodou je znalost aspoň základů datové analýzy, SQL
- Alespoň základní znalost UML

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 9000 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek