Vložit inzerát

TECHNICAL CUSTOMER SUPPORT | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Víte, co je in vitro diagnostika? Máte vzdělání v biologii či mikrobiologii? Jste komunikativní a nedělá vám problém angličtina?

Pracujte pro našeho významného klienta v oblasti molekulární diagnostiky a rozšiřte si své znalosti v tomto odvětví!

Co vás na této pozici čeká?
- Poskytování technické podpory a informací zákazníkům
- Vyřizování reklamací v souladu s místními (a globálními) požadavky
- Správa náhradních dílů, vyřizování objednávek a dohled nad jejich průběhem
- Spolupráce s odděleními kvality a regulačních záležitostí, manažery a úřady
- Správa webových stránek

Požadavky

- Vzdělání v oboru biologie, mikrobiologie
- Angličtina na pokročilé úrovni
- Znalost SAP a CRM výhodou
- MS Office na pokročilé úrovni
- Vynikající komunikační a organizační schopnosti
- Přesnost a orientace na detail
- Místo bydliště: Praha nebo okolí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek