Vložit inzerát

TECHNOLOG MONTÁŽE

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání strojního nebo technického zaměření a zkušenosti na pozici technologa? Domluvíš se anglicky? Tak to mám příležitost přesně pro tebe!

Náplň práce:
- optimalizace stávajících technologií a procesů (LEAN metody)
- zvyšování efektivity výroby
- automatizace a snižování nákladů (příprava poptávek, vyhledávání nabídek, ...)
- řešení problémů v průběhu montážních prací
- provozní podpora výroby
- úpravy a tvorba technologických postupů
- spolupráce napříč firmou

Požadavky

- min. SŠ vzdělání strojního nebo technického zaměření
- alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- znalost AJ na úrovni B1 (komunikace s mateřskou společností)
- zkušenost s prací v 3D CAD programech
- řidičský průkaz sk. B
- znalost SAPu výhodou

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek