Vložit inzerát

QA Engineer - JUNIOR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro rychle rostoucí spoelčnost v oblasti farmacie hledáme juniorního QA Testera který se bude podílet na následujících úkolech:

* Ponoříš se do našich produktů a technologií.
* Budeš provádět analýzu požadavků.
* Budeš se podílet na tvorbě a vývoji produktů ve všech fázích jejich životního cyklu.
* Budeš provádět vyhodnocení výsledků testů a vést databázi defektů.
* Budeš manuálně testovat nové funkce a kontrolovat kvalitu našich aplikací.
* Budeš tvořit testovací scénáře pro nové i současné části aplikace.
* Budeš implementovat automatické testy.
* Budeš přicházet s nápady na zlepšení našich aplikací.
* Budeš se společně s týmem posouvat dále, abychom dodávali stále kvalitnější software.

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

* zkušenosti s prací v agile prostředí
* znalosti automatického testování aplikací výhodou
* povědomí o UX/UI a schopnost najít rozídl mezi graftickým zadáním a následnou realizací
* kritické myšlení
* chuť se vzdělávat v oblasti e-commerce a online retailu

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek