Vložit inzerát

KRESLIČ/KA - RÝSOVAČ/KA ranní směna

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Do strojírenské výrobní firmy hledáme kolegu/kolegyni na pozici
RÝSOVAČ - RÝSOVAČKA.

Co budete dělat:

Jedná se především o překreslování-orýsování rozměrů dílců z výkresů na materiál, ze kterého se má díl opracovat (vyřezat, vyvrtat, obrousit apod.)

Takže součástí práce bude:

- Čtení a používání technických podkladů a výkresové dokumentace.

- Rozměřování a orýsování materiálů a strojních součástí.

- Překreslení rozměrů z výkresu na materiál, který se má opracovat s použitím rýsovacích pomůcek (tužka, šablony, kružítko apod.)

- Volba vhodného postupu práce, potřebného nářadí, pomůcek a měřidel.

- Proměřování a orýsování dílců pro strojní obrábění, překreslení os v jednotlivých rovinách a roztečích.

- Orýsování součástí a polotovarů s použitím měřidel, rýsovačského nářadí, pomůcek, strojů.

- Spolupráce s technology a konstruktéry na výrobě a zavádění nových dílců a výrobních postupů při zajištění kvality a dodržování bezpečnosti práce.

- Nedílnou součástí je práce s vnitropodnikovím informačním ERP systémem.
- ranní směna 6-14,30

Smlouva na HPP, nástup dle domluvy.

Požadavky

- SOU či SŠ technického směru
- čtení technických výkresů
- ideální je praxe třeba jako zámečník, technolog, nástrojař nebo obráběč
- znalost práce na PC
- pečlivost
- může být i méně zkušeností, lze i absolvent technické školy.

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek