Vložit inzerát

Elektronik - pouze ranní směna, centrum Plzně

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Vás oblast elektra a máte zkušenosti jako Elektronik/Elektrikář?

Láká Vás práce v menší strojírenské firmě, kde se dbá na přátelský kolektiv a pohodové prostředí a jejíž produkty mají budoucnost? Hledáte stabilitu, práci na ranní směnu v centru Plzně?

Vaší náplní práce bude:
→ elektro rozvody na stroji
→ oživování strojů
→ dokončování zapojení strojů
→ předávání informací mezi konstrukcí a elektro montáží

Požadavky

- elektrotechnikcé vzdělání
- praxe na obdobné pracovní pozici
- schopnost čtení technické dokumentace
- mírně pokročilá anglického jazyka - stačí, pokud se nebojíte mluvit a pracovat na sobě :-)
- měli byste se také orientovat v SW programech jako je Siemens, Beckhoff a další.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek