Vložit inzerát

DATOVÝ SPECIALISTA | PLZEŇ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte vášeň pro data a jejich analýzu? Jste schopni přeměnit složité podnikové požadavky na efektivní datová řešení? Chcete se zapojit do inovativních projektů a posunout hranice v oblasti datového zpracování?

Právě hledáme nového kolegu na pozici datového specialisty!

Náplň práce zahrnuje:

Návrh a vývoj Business Intelligence řešení
Sběr, analýzu a reporting dat
Extrakci a transformaci dat z datových úložišť a systémů (ETL)
Vytváření datových modelů a interaktivních reportů
Dohled nad správností a úplností dat
Komunikaci se zákazníkem a analýzu požadavků
Implementaci změn požadovaných zákazníkem
Spolupráci v celém průběhu životního cyklu řešení

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti IT
Anglický jazyk na komunikativní úrovni B2
Znalost T-SQL
Znalost cloudového řešení MS Azure

Vhodné i pro uchazeče s kratší praxí.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek