Vložit inzerát

CRM Product Owner

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Náš mezinárodní klient ve zdravotnictví aktuálně hledá zkušeného Product Ownera - CRM.

Klient nabízí atraktivní nadstandartní mdzu, flexibilní práci z domova, super benefity a navíc možnost práce na zajímavých projektech.

A co budete na pozici Product Ownera na CRM dělat?

- Vlastnictví centralizovaného systému CRM: Jako vlastník budete dohlížet na efektivní provoz a správu systému CRM, který slouží jako centrální nástroj pro správu zákaznických vztahů.
- Řízení implementace CRM: Vaším úkolem bude koordinovat paralelní zavádění systému CRM na jednotlivých entitách v regionech. Zajistíte harmonizaci procesů a sledování kvality.
- Posuzování a harmonizace webových stránek: Budete hodnotit a zajistíte soulad webových stránek několika entit společnosti.
- Výběr společné platformy webových stránek: Společně s týmem vyberete nejvhodnější platformu pro webové stránky a zajistíte, aby byla slučitelná s cíli oddělení růstu.
- Implementace kontaktního centra: Podpoříte implementaci nástrojů kontaktního centra a optimalizujete komunikaci a kanály podpory.

Tato pozice je umístěna v Praze a nabízí možnost práce 4x týdně z domova.

Požadavky

- ČJ a AJ na úrovni C1 (budete oba jazyky mluvit každý den)
- ideálně 3-5 let prokazatelné zkušenosti s funkcí Product Owner v projektech vývoje softwaru se zaměřením na funkce CRM

- hluboká znalost systémů a funkcí CRM, včetně zkušeností s populárními platformami CRM (jako Salesforce, HubSpot, Microsoft Dynamics nebo Creatio)

- schopnost shromažďovat a prioritizovat požadavky od zúčastněných stran a převádět obchodní potřeby do realizovatelných uživatelských příběhů a akceptačních kritérií
- silné dovednosti v oblasti řízení zainteresovaných stran, schopnost efektivně komunikovat a vyjednávat o prioritách s týmy napříč funkcemi, včetně prodeje, marketingu a zákaznické zkušenosti
- zkušenosti s prací v agilním vývojovém prostředí se znalostí agilních principů a postupů, jako je Scrum nebo Kanban

- zkušenost s vytvářením a udržováním produktových plánů, zajištění souladu s obchodními cíli a strategickými cíli
- znalost procesů testování softwaru a zajištění kvality, včetně uživatelského akceptačního testování (UAT) a regresního testování, s cílem zajistit spolehlivost a výkonnost funkcí CRM

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek