Vložit inzerát

KONSTRUKTÉR (PLZEŇ) - vhodné pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáš se o práci ve 3D programech a vyznáš se ve výkresové dokumentaci?

Dokážeš se domluvit anglickým jazykem?

Přímo v Plzni rozšiřujeme řady a hledáme nováčky do úseku konstrukce!

Na této pozici uvítáme i absolventa střední či vysoké školy.

Budeš jedním z týmu právě Ty? Pojď se podívat, co Tě na této pozici čeká:
- zpracování konstrukční dokumentace
- práce ve 3D programech
- kontrola dokumentace
- právě na změnových řízeních
- spolupráce s oddělením technologie, výroby a dalšími
- občasně jednání s dodavateli
- po zapracování možnost podílet se i na vývoji nových produktů

Primárně pracujeme v konstrukčním programu CATIA.

Požadavky

- strojní vzdělání
- praxe na pozici konstruktéra výhodou, vhodné i pro absolventy
- znalost některého z konstrukčních programů (CATIA, Solid Works, Solid Edge apod.)
- angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni, minimálně úroveň B1

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek