Vložit inzerát

JUNIOR Účetní |stabilní společnost|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledám loajálního a pracovitého člověka s alespoň drobnou zkušeností s podvojným účetnictvím na pozici JUNIOR Účetní.

Budete součástí stabilního účetního týmu u jednoho z nejvíce oblíbených zaměstnavatelů.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:
o Účtování přijatých faktur a příprava účetních dokladů
o Podílení se na účetní závěrce a rekonciliace účtů
o Úzká spolupráce se seniorní účetní
A další ad hoc úkoly.

Těšíme se na Váš životopis!

Požadavky

Hledáme účetního juniora s velkým nadšením pro oblast financí.

Co již můžete nabídnout -
- Ukončené SŠ vzdělání nebo absolvent VŠ
- Alespoň krátká zkušenost s účetnictvím
- Znalost českých účetních standardů
- Dobrá znalost MS Office, zejména Excel
- Analytické schopnosti, zaměření na detail.

Znalost systému SAP je velkou výhodou.

Jen pro zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek