Vložit inzerát

HR Generalist CZ&SK | 70 000 Kč/m. | Brno - Střed

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

SKVĚLÁ PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST V HR! ?

Do globální společnosti se sídlem v Německu, která se zaměřuje na poskytování technologií a komponent pro různá průmyslová odvětví, včetně potravin a nápojů, farmacie, chemie, energetiky a dalších, hledáme zkušeného kandidáta či kandidátku na pozici HR Generalist, který/á v této firmě zaštítí HR procesy ro Českou republiku a Slovensko od A do Z. ?

Co Vás na této pozici čeká?
▶️ Správa HR pro 5 právních subjektů a 70 zaměstnanců.
▶️ Zajišťování všech HR procesů pro CZ/SK ve spolupráci s Country HR Managerem.
▶️ HR administrativa a spolupráce s místními orgány.
▶️ Podpora měsíčního mzdového procesu s externím poskytovatelem.
▶️ Účast na projektech a nových HR iniciativách na místní i globální úrovni.
▶️ a mnoho dalšího

Jste ideální kandidát/ka?
? Máte alespoň 2 roky zkušeností z pozice HR Generalist/Admin?
? Orientujete se velmi dobře v zákoníku práce ČR, nebo dokonce i SK?
? Kromě češtiny/slovenštiny komunikujete plynule také anglicky?

Pokud jste 3x odpověděl/a ANO ✔️, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis v AJ.

Požadavky

? VŠ vzdělání v oblasti HR, ekonomiky atp.
? min. 2 roky praxe jako HR Generalista nebo specialista na HR administrativu
? velmi dobrá znalost pracovně-právní legislativy v ČR (SK velkou výhodou)
? plynulá komunikace v AJ (min. B2)
? analytické myšlení, samostatnost a proaktivní přístup
? výborné komunikační a rozhodovací dovednosti

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 70000 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek