Vložit inzerát

Skladník/ce ve výrobě až 42 400Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme spolehlivého a zkušeného jedince na pozici Skladník/Operátor výroby do naší farmaceutické společnosti. Pokud máte vášeň pro efektivní skladování, komunikaci mezí a jste připraveni přijmout výzvu v rychle se rozvíjejícím prostředí, pak jste tím pravým člověkem pro nás!

Co budete na pozici dělat?
* Přijímání, vydávání, skladování a sledování výrobního materiálu
* Čas od času výpočet procentuální hodnoty a práce s systémem SAP
* Nebude to jen práce skladníka, ale také navažování a vzorkování surovin
* Vedení odborné dokumentace
* V pracovním prostředí bude probíhat komunikace s kolegy napříč různými odděleními

Mzda:
Třísměnný provoz – pondělí – pátek – ranní, odpolední noční: až 42 400 Kč (základní mzda + směnové příplatky + měsíční bonus 4 400 Kč po zkušební době)

Lokalita: Praha 10, Průmyslová ulice (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadavky

* SŠ vzdělání nebo odborné vyučení
* zkušenost s prací ve skladu
* Základní znalost práce na PC
* SAP vyhodou
* Zkušenost s retrak vozíky
* zájem o dlouhodobou spolupráci
* ochota pracovat ve směnném provozu
* fyzická zdatnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 42400 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek