Vložit inzerát

COMPLIANCE SPECIALISTA | POJIŠTĚNÍ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti COMPLIANCE v rámci metodiky životního či neživotního pojištění? Chcete mít možnost podílet se na strategickém rozvoji produktů spolu s metodickými týmy?

Hledáme Compliance specialistu pro oblast metodiky životního/neživotního pojištění.
Na pozici Vás čeká?
- Podílení se na tvorbě nových produktů v oblasti pojištění
- Vedení compliance projektů
- Vyhodnocení rizik v rámci úpravy/ tvorby nových produktů
- Komunikace s distribučními týmy
- Správa smluvní dokumentace, komunikace se smluvními partnery

Požadavky

- Praxe na podobné pozici nutností
- Praxe v oblasti životního nebo neživotního pojištění
- AJ na úrovni B2
- Orientace v legislativě v oblasti pojištění
- Komunikativnost, proaktivita, spolehlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek