Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY | TACHOV | AŽ 55 000

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Přijdete se k nám jako vedoucí výroby!

Aktuálně hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucího výroby v naší výrobě v Tachově.

Náplň práce:
Zodpovídání za vedení a organizaci výroby na výrobním středisku v Tachově
Dohlížení na plnění výrobního plánu v požadované kvalitě a termínech
Organizace a personální obsazení směn
Řešení náhlých problémů ve výrobě a aktivní účast na hledání efektivních řešení
Koordinace činností mezi jednotlivými pracovišti, spolupráce s kolegy napříč výrobním závodem
Dodržování nastavených standardů a pracovních postupů, s aktivním podílem na jejich neustálém zlepšování
Podílení se na zavádění nových technologií a výrobních postupů
Reportování a vyhodnocování výrobních ukazatelů, návrhy nápravných opatření a zlepšení v dané oblasti
Spolupráce na systému zaškolení a vzdělávání zaměstnanců, hodnocení, motivace a plánování

Požadavky

SŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici
Znalost nástrojů štíhlé výroby
Zkušenost s hodnocním pracovníků
Schopnost efektivně vést a motivovat zaměstnance
Aktivní přístup k práci
Znalost MS Office
AJ výhodou, nikoli podmínkou

Místo pracoviště

Tachov

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 48000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek