SAP Production Planning konzultant| FULL REMOTE | UP TO 120 000 CZK + bonuses

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

V našem týmu aktuálně hledáme konzultanta/ku pro oblast SAP PP s dalšíma SAP moduly. Nabízíme zajímavé projekty s rozmanitým zaměřením!

Co můžete očekávat jako konzultant/ka:

Aktivní účast na tvorbě procesních analýz, funkčních specifikací a nabídek.
Odpovědnost za svou oblast v implementačních projektech.
Poskytování podpory uživatelům v příslušném SAP modulu a řešení vzniklých problémů.
Vytváření technické dokumentace a manuálů, komunikace a školení klíčových uživatelů.

Požadavky

Naše požadavky:

Zkušenosti v oblasti SAP PP na úrovni medior/senior.
Nutnost znalosti dalšího SAP modulu(QM, MM,SD).
Zkušenost s implementaci projektu.
Výhodou je znalost SAP S/4HANA.

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 90000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek