Vložit inzerát

ŠÉFMONTÉR/ELEKTRO| SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Přední firma v oblasti elektroinstalací a montáží ocelových konstrukcí, hledá zkušeného Šéfmontéra pro posílení svého týmu. Jestli máte zkušenosti s vedením lidí, prací na stavbě a elektroinstalacemi a nebráníte se dlouhodobým výjezdům do zahraničí, může být tato pozice právě pro vás.

Náplň práce Šéfmontéra:

- Organizace montáží přímo na stavbě (ocelové konstrukce, elektroinstalace apod.).
- Příprava podkladů, materiálu a nářadí.
- Vedení montážní skupiny a koordinace práce na stavbě.
- Komunikace se zákazníky a subdodavateli.
- Kooperace s výrobou a řešení problémů na stavbě.
- Zajištění plynulého průběhu projektu včetně dokumentace.
- Pravidelné výjezdy do zahraničí.

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro.
- Platné osvědčení dle vyhlášky 50 §6.
- Zkušenosti s vedením lidí a organizační schopnosti.
- Praxe v oblasti montáží nebo práce na stavbě.
- Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni.
- Řidičský průkaz skupiny B.
- Ochota cestovat a pracovat dlouhodobě v zahraničí.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek