Vložit inzerát

CNC obráběč | až 60 000 Kč | Nástup ihned

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na pozici CNC Obráběče. Tato pozice je vhodná pro zkušené odborníky i pro šikovné absolventy, kteří se chtějí zapojit do dynamického prostředí a rozvíjet své dovednosti v oblasti CNC obrábění.

Náplň práce:

- Seřizování CNC strojů a zajištění optimálního průběhu výroby.
- Programování CNC strojů s využitím systémů Fanuc a Siemens.
- Práce s technickou dokumentací a zajišťování správných nastavení pro výrobu.
- Výroba dílů s důrazem na kvalitu a efektivitu.
- Údržba strojů a prevence jejich poruch.
- Práce v třísměnném provozu.

Pokud se cítíte být vhodným kandidátem pro tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadavky

- Zkušenost s CNC stroji (seřizování, programování).
- Orientace v technické dokumentaci.
- Ochota pracovat v třísměnném provozu.

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek