Vložit inzerát

Jak Jobsi funguje

 

Vítejte na Jobsi.cz!

 

Jobsi.cz je největší vyhledávač práce a brigád v České republice.

 

 

Jaké pracovní nabídky najdu ve vyhledávači?                 

Jobsi.cz sjednocuje na jednom místě nabídky práce od zaměstnavatelů z kvalitních pracovních portálů a profesních stránek firem.

Nabídky lze filtrovat pomocí oborů, kraje nebo názvu pracovní pozice.

 

 

Jak odpovědět na pracovní nabídku?

Tlačítkem Dozvědět se více budete přesměrováni na konkrétní portál nebo profesní stránku, kde můžete zadavateli inzerce odeslat vaši zprávu nebo životopis k inzerované pracovní pozici.

Zajímavé pracovní pozice si můžete také vložit tlačítkem Přidat do oblíbených do schránky a vytvořit tak vlastní seznam oblíbených pozic, které zašleme do vaší emailové schránky.

 

 

Je potřeba pro vyhledávání práce na Jobsi.cz registrace nebo poplatek za využívání?

Jobsi.cz je a bude vždy zdarma. Nevyžadujeme žádné registrace a neuchováváme žádné informace o návštěvnících našeho vyhledávače.

S námi je vyhledávání pracovní nabídky nebo brigády zcela bezpečné a pohodlné.

Nerozesíláme žádné emaily, spamy a jiné nevyžádané informace.

 

 

Chci, aby moje pracovní nabídka byla ve vyhledávači práce Jobsi.cz, jak postupovat?

Jobsi.cz je vyhledávač práce, proto je potřeba nabídku práce zveřejnit na některém partnerském pracovním portálu, s kterými je Jobsi.cz propojený.

Tlačítkem Vložit inzerát otevřete seznam portálů, s kterými jsme ve spojení. Nabídka práce se poté zobrazí jak na vybraném pracovním portálu, tak během chvíle i v našem vyhledávači práce.

Pracovní nabídky a brigády také zveřejňujeme na sociální síti Facebook | Jobsi.cz , které sledují tisíce potencionálních uchazečů o zaměstnání.

 

 

Jobsi.cz | Vyhledávač práce od 123jobs Media s.r.o.