Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY| Plzeň| prototypy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti kvality? Baví Vás řešit záležitosti jak se zákazníky, tak s dodavateli? Anglický jazyk Vám nedělá problém?

U nás budete mít komplexní roli a zodpovídat za kvalitu v prototypové dílně. Budete řešit kvalitu zákaznickou, dodavatelskou, ale také procesní.

Pokud jste někdo, koho baví pestrá práce a zároveň si například i chcete "odpočinout" od řešení kvality sériové výroby, mohla by být tato šance pro Vás skvělou volbou.

Budete se u nás starata o:
- Zabezpečení všech interních a zákazníkem požadovaných specifikací týkajících se kvality
- Analýzu a řešení všech problémů s kvalitou u odpovědných oddělení, zákazníků a dodavatelů
- Přípravu kontrolních plánů
- Podporu a aktualizaci postupů v rámci kvality prototypů

Zároveň se také budete účastnit auditů produktů se zaměřením na funkčnost a bezpečnost.

Nenechte si tuto příležitost ujít a obraťte se na nás, rádi s Vámi probereme detaily.

Požadavky

- SŠ s maturitou/VŠ technického směru
- Praxe alespoň 1 rok na obdobné pracovní pozici
- Zkušenost z automotive průmyslu velkou výhodou
- Aktivní znalost AJ nebo NJ, kdy úroveň AJ alespoň A2 je vždy podmínkou
- Znalost metod a norem (PPAP, MSA, 8D, SPC, FMEA, ISO TS 16949, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 14001)
- Znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Schopnost týmové práce

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek