Vložit inzerát

HR BUSSINESS PARTNER SENIOR | SLUŽEBNÍ VŮZ

Zlín (Zlínský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte předchozí zkušenosti z pozice HR GENERALISTY nebo HR BUSSINESS PARTNERA? Dokážete ve firmě nastavit HR procesy? Chcete se podílet na růstu dynamické české firmy?

Potom hledám právě VÁS!

Do Napajedel hledám SENIOR HR BUSSINESS PARTNERA!

Vaší náplní práce bude:
- agenda spojená s pracovně-právními dokumenty
- zajištění náborového procesu a realizace výběrových řízení
- vzdělávání zaměstnanců
- úzká spolupráce s ostatními členy vedení společnosti
- přímé řízení mzdové účetní
- správa firemních benefitů
- spolupráce a komunikace s úřady a zdravotními pojišťovnami
- řízení a kontrola oblasti BOZP a PO v rámci personální agendy
- aktualizace interních předpisů, případně návrhy a tvorba nových

Požadavky

- VŠ vzdělání
- praxe na pozici HR Bussiness partner nebo HR Generalista
- znalost legislativy v oblasti personální a mzdové agendy
- samostatnost
- organizační schopnosti

Místo pracoviště

Napajedla

Informace o pozici

  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek