Vložit inzerát

ZKUŠENÝ NÁKUPČÍ | PRAHA

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti nákupu?
Komunikace v anglickém jazyku Vám nedělá problémy?

Pak hledáme právě Vás! Pracujte pro mezinárodní společnost působící v oblasti elektronické výroby na pozici NÁKUPČÍ!

Vaším úkolem bude:
- zajištění dostupnosti materiálu do výroby
- sledování nákupních objednávek a zodpovídat za nákup přidělených položek materiálu
- sledování úrovně skladových zásob
- koordinace a zlepšení metod použitých při zásobování
- kontrola dodacích termínů a cen objednávek
- zajištění nejvhodnějšího způsobu dopravy, analýza nákladů za dopravu

Požadavky

- VŠ/SŠ vzděláni v ekonomické nebo technické oblasti
- praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- dobrá znalost AJ (komunikace se zahraniční centrálou, zákazníky, dodávateli)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek