Vložit inzerát

Projektový inženýr (vývoj a testování) - zcela nový projekt

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s projekty a zároveň Vás zajímá i oblast testování nových produktů?

U nás budete stát u zrodu nových projektů a budete dohlížet na průběh testování nových výrobků. Zodpovídat budete i za jejich validaci a kontrolovat celý průběh testování.

Jelikož naše klientela je i zahraniční a některé týmy také, budete potřebovat také velmi dobrou znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Nehledáme specialistu v oboru a ani v projektovém řízení, ale člověka, který má technický background v oblasti elektra nebo termodynamiky, povědomí o projektovém řízení, silné organizační schopnosti a chuť učit se nové věci.

Velkou výhodou je, že budete moct Vámi schválené produkty vidět v "reálu" v našem testovacím centru, které je přímo na naší pobočce v Plzni. Jsme menší tým nadšenců a zachováváme si přátelské klima na pracovišti.

Nabízíme práci ve zcela nové budově, ve vlastní kanceláři (nemáme žádné open spacy). Umožňujeme také značnou míru flexibility - flexibilní pracovní dobu a možnosti pravidelných home officů.

Zní to dobře? Pošlete nám svůj životopis, rádi s Vámi nezávazně probereme možnosti.

Požadavky

- Min. bakalářský titul v oblasti elektro či termodynamiky
- Alespoň 2 roky praxe v oblasti project managementu
- Zkušenost v oblasti vývoje a testování produktů velkou výhodou
- Vyhláška 50, min. paragraf 5
- Ochota učit se novým věcem
- Šance i pro šikovné absolventy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek