Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | 85 000 Kč - 95 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti na pozici Hlavní účetní?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

- vedení účetní a daňové agendy společnosti
- příprava, zpracovávání měsíční závěrky a příprava podkladů pro zpracovávání reportů podle IFRS
- vedení týmu specialistů (6 účetních)
- zodpovědnost za platební styk, archivaci, evidenci majetku
- starost o zpracování přiznání k DPH, přípravu podkladů pro ostatní daňová přiznání, srážkové daně
- zodpovědnost za kontrolu časových rozlišení a za vykazování marží
- pravidelné inventarizace, jejich plán, provedení a vyhodnocení
- řešení nových projektů po účetní a daňové stránce

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomického zaměření
- praxi na obdobné pracovní pozici
- znalost příslušné legislativy (zejména české účetní a daňové standardy, IFRS)
- znalost a praktickou zkušenost s IS SAP
- pokročilá znalost MS Excel
- organizační schopnosti, pečlivost, systematičnost, přesnost a trpělivost
- asertivní přístup a schopnost jasně komunikovat
- komunikativní znalost anglického jazyka (B2)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 85000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek