Vložit inzerát

Operátor CNC (od 25.000Kč)

ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Nezáleží

Náplň práce

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné, spolehlivé, dochvilné a pracovité lidi, kterým nevadí práce na směny.

Vaší hlavní náplní práce bude práce a obsluha CNC strojů. Jejich údržba a kontrola.
Kontrola a měření parametrů, nastavení měřidel.
Práce s výrobní dokumentací a kartami.

Praxe v oboru vítána, avšak není podmínkou. Vše Vám rádi ukážeme a vysvětlíme.

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedených telefonních číslech, nebo nám rovnou na naši e-mailovou adresu zašlete své životopisy.

Zajistíme Vám pohovor a prohlídku provozu. Následně, pokud bude vše dle našich i Vašich představ, vyřídíme potřebnou administrativu a už nic nebude bránit Vašemu nástupu do práce.

Těšíme se na Vás!

Požadujeme

* základní zkušenosti s obsluhou strojů CNC
* pracovitost
* ochotu pracovat na směny
* ochotu učit se novým věcem
* dobrý zdravotní stav

Nabízíme

* mzdu od 25 000,- Kč v závislosti na praxi
* náborový příspěvek ve výši 5000,- Kč
* příplatky nad rámec zákona
* příspěvek na stravování
* zázemí stabilní společnosti
* možnost zajištění ubytování

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží