Vložit inzerát

Finanční kontrolor - Praha 4 - 45-70 000kč/měs

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 45 - 70 000

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost  zabývající se automatizací a průmyslovým software, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Finanční kontrolor.

Nástup k 1. únoru 2022.

Náplň práce:

- asistence při sestavování rozpočtu, měsíčních uzávěrek,ročním externím a interním auditu

- reporting a analýza prodeje

- řízení evidence majetku včetně roční fyzické inventury

- kontrola rozvahy

- měsíční aktualizace vnitropodnikového controllingu

​- každodenní podpora finančního ředitele

Požadujeme:

- VŠ ekonomického směnu

- prokazatelnou praxi na stejné nebo obdobné pozici

- anglický jazyk na úrovni B2-C1

- znalost SAP velkou výhodou

- dobrou znalost účetnictví, daňových zákonů a IFRS

​- pokročilou znalost MS Office

​- ochotu učit se nové nástroje a aplikace

- pečlivost, analytické myšlení, schopnost práce pod stresem, týmový hráč

Nabízíme:

- mzda dle seniority

​- 5 týdnů dovolené

- sick days

- možnost home office

- jazykové kurzy