Vložit inzerát

Junior programátor C# - 210Kč/h - možnost Home Office

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 210

Náplň práce

Pro našeho klienta, známou společnost zabývající se digitalizací dokumentů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Junior programátor.

Náplň práce:

o             programování v jazyce C# v prostředí Microsoft Visual Studio

o             řešení přidělených programátorských úkolů

o             spolupráce se SW architektem

o             spolupráce při zavádění podpůrných systémů pro programování a jejich integraci ve společnosti

o             customizace OCR řešení na platformě ABBYY FlexiCapture a IBM Datacap

Požadavky:

o             základní znalosti C# (Winforms, WPF a ASP .NET)

o             základní znalost jazyka SQL

o             základní znalost platformy Microsoft, včetně databázových systémů (MS SQL Server)

o             pasivní technická AJ

Nabízíme:

o             spolupráce od 15.6.2021/ mzda 210Kč/h hrubého

o             místo výkonu Home Office nebo sídlo společnosti

o             týdenní počet hodin alespoň 20