Vložit inzerát

Junior Recruiter – 130 – 140 Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 130 – 140

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Junior Recruiter.

Náplň práce:

  • rezervace a obsazování brigád,

  • nabídka práce novým zájemcům,

  • zadávání dat do PC,

  • komunikace s uchazeči o práci/brigádu.

Nabízíme:

  • práci v přátelském a stabilním kolektivu,

  • dobré platové ohodnocení (nástup 130,- Kč/hod, po zaučení 140,- Kč/hod),

  • jednorázové finanční odměny,

  • moderní pracovní prostředí,

  • dobře dostupné pracoviště – 5 minut od metra „C“ Chodov,

  • možnost dlouhodobé spolupráce a dalšího růstu,

  • karta MultiSport,

  • kávy a čaje, co kdo vypije,

  • malé občerstvení na pracovišti.

Požadavky:

  • uchazeč/ka starší 18 let,

  • odolnost vůči stresu,

  • možnost pracovat minimálně 3 dny v týdnu,

  • práce na PC (MS Excel, Word, Outlook, interní databáze apod.)

  • komunikativní a zodpovědná osobnost,

  • praxe v administrativě výhodou.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis. Můžete přiložit též stručný rozpis Vašich časových možností.