Vložit inzerát

E-shop s bytovými doplňky - pouze víkendy - 140 Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 140

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, e-shop s bytovými doplňky hledáme šikovné pracovníky na oddělení expedice.

Informace o pracovním místě

  • štítkování zboží, balení zboží,

  • kompletace objednávek,

  • pravidelné víkendové směny 6:30 – 18:00h (vhodné i pro studenty),

  • brigáda v Jenči se zajištěným svozem ze Zličína.

Požadujeme

  • plnoletost, zodpovědnost,

  • manuální zručnost,

  • možnost pravidelně docházet o víkendech,

  • výpis z rejstříku trestů nebo potvrzení o studiu.

Nabízíme

  • možnost dlouhodobé spolupráce,

  • mzda 140 Kč/h,

  • možnost denního vyplácení zasíláním na účet.

  • testování na covid-19 zajištěno (bez doplatku) vždy před směnou,

  • svoz ze Zličína bez doplatku (ze směny odvoz opět na Zličín).

Pokud máte zájem, zašlete nám Váš životopis nebo se s potřebnými dokumenty zastavte přímo u nás v agentuře!