Vložit inzerát

Picker elektroniky - Říčany 150 - 170 Kč/h - denní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 150-170

Náplň práce

Pro významného distributora elektroniky hledáme brigádníky na výpomoc ve skladu v Říčanech.

Pickování zboží  -  expedice a příjem

Požadujeme:

  • práce vhodná pro nestudenty starší 18ti let

  • výpis z rejstříku trestů

  • práce vhodná spíše pro muže (občasná manipulace s břemeny nad 15kg)

  • nutná znalost práce se čtečkou a zkušenosti s pickováním zboží

  • docházka 5 x týdně v pracovní dny (PO-PÁ 8:30 - 17:00)

Nabízíme:

  • dlouhodobou brigádu

  • nástup 24. 11. 2020 - následně dlouhodobá spolupráce nejen do konce roku

  • mzdu 150 Kč/h + odměna  až  20 Kč/h za výkon

  • možnost denního vyplácení

  • zvýhodněné stravování

  • příspěvek na dopravu 300 Kč/měsíc po předložení účtenky za rozšíření Lítačky na potřebné pásmo

  • čisté a příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce Říčany

  • dobrou dopravní dostupnost MHD (doprava MHD 20 min z Metra C Háje - možnost proplacení kupónu za pásmo (k základní lítačce, kterou máte)