Vložit inzerát

HPP – Klientský poradce v nadnárodní společnosti – Praha 4

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 40 000

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se prodejem a distribucí elektrotechnických komponent od inteligentního zpracování dat až po internet věcí a bezpečnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici klientský poradce (customer service representative). Pracovník bude zodpovědný za podporu obchodního týmu, rozvíjení obchodních vztahů a zajištění bezproblémové spolupráce se zákazníky.

Náplň práce:

  • zpracování objednávek zákazníků

  • řešení reklamací

  • správa objednávek a individuálních požadavků

  • komunikace se skladem, nákupním oddělením, dodavateli a zákazníky

  • podpora obchodního týmu

Požadujeme:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti

  • angličtinu na komunikační úrovni mluvenou i psanou formou

  • dobrou znalost MS Office

  • zodpovědný a samostatný přístup

  • prozákaznický přístup

  • týmového ducha

  • nástup co nejdříve

  • zkušenost z oblasti zákaznického servisu nebo prodeje vítána

Nabízíme:

  • zázemí nadnárodní prestižní společnosti

  • pracovní poměr na 6 měsíců s možností následného nástupu na pracovní poměr pod klienta v případě oboustranné spokojenosti

  • 5 týdnů dovolené

  • sick days