Vložit inzerát

Administrativa

Margarita Romanovskaya
Hlavní město Praha
Nezáleží

Náplň práce

Přestala Vás naplňovat Vaše práce a chcete zkusit něco nového? Nebo naopak teprve začínáte a hledáte možnosti jak nejlépe nastartovat Vaši kariéru?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který ví, co chce a umí si jít za svým cílem.

NÁPLŇ PRÁCE
Prezentace produktů společnosti
Telefonický a osobní kontakt s klienty
Účast na obchodních jednáních
Úzká spolupráce se zkušenějšími členy týmu
Účast na školeních, sebevzdělávání

Požadujeme
Dokončené SŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy)
Uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
Ochota se vzdělávat a rozvíjet dovednosti v oblasti prodeje
Tah na branku a orientaci na cíl, vysoké pracovní nasazení
Dobré komunikační a prezentační dovednosti
Reprezentativní vystupování
Odolnost vůči stresu

Nabízíme
Školení a vzdělávání v rámci pracovní doby (účast na školeních našich partnerů)
Možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech
Získání nových obchodních zkušeností
Možnost kariérního růstu
Nadstandardní platové ohodnocení dle výsledků
Práci v centru Prahy
Příjemné pracovní prostředí
Teambuildingové akce

Nástup možný ihned