Vložit inzerát

Accounting support - homeoffice - 200 až 230Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 200

Náplň práce

Pro nádnárodní bankovní instituci hledáme vhodného kandidáta/ku na výpomoc pro oddělení accounting.

Jedná se o práci pouze na homeoffice!

Náplň práce:

- kompletní administrativní podpora vedení účetního oddělení

- reporting

- práce s daty

Požadavky:

- ideálně student VŠ (ekonomického zaměření/účetnictví) nebo maminka na mateřské dovolené

- předchozí praxe v účetním oddělení podmínkou

- komunikativní znalost Aj (komunikace na denní bázi)

- dobrá znalost práce s PC - MS Office, net (Excel - nutná pokročilá znalost!)

- možnost pracovat z domova alespoň 20-30h týdně dlouhodobě

- dobré komunikační, organizační schopnosti

- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

- analytické myšlení

Nabízíme:

- mzda 200-230Kč/h hrubého (dle praxe)

- dlouhodobá spolupráce na homeoffice

- služební notebook

- praxi v prestižní společnosti