Vložit inzerát

Specialista zákaznické péče (příchozí hovory) - 150Kč/h - Zličín

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 150

Náplň práce

Pro mezinárodní řetězec obchodních domů s nábytkem hledáme vhodné brigádníky na zákaznickou linku.

Jedná se o spolupráci prozatím na září a říjen 2020. Docházka nutná minimálně 4xtýdně!!!

Náplň práce:

- odbavení požadavků a dotazů od klientů prostřednictvím telefonu, e-mailu a Facebooku

- řešení reklamací

- komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- předchozí praxi na zákaznické lince velkou výhodou

- anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

- dobrá znalost práce s PC (MS Office, web)

- příjemný hlasový projev bez vady řeči

- dobré komunikační dovednosti

- docházka 4xtýdně (bez víkendů) podmínkou!!!

- možnost pracovat alespoň září (říjen) podmínkou

Nabízíme:

- mzda 150Kč/h hrubého

- týdenní vyplácení

- dobrá dopravní dostupnost - Praha 5 Zličín