Vložit inzerát

Skenování dokumentů - 120 - 132 Kč/h - týdenní vyplácení

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 120 - 132

Náplň práce

Informace o pracovním místě

Pro našeho významného klienta – přední společnost zabývající se správou dat – hledáme vhodné kandidáty na výpomoc s přípravou dokumentů.

Popis práce

  • skenování dokumentů,

  • doplňování nerozpoznaných údajů,

  • příprava dokumentů,

  • ruční štítkování a řazení,

  • kompletace.

Požadujeme

  • student / nestudent starší 18 let,

  • uživatelská znalost PC,

  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost,

  • pracovní doba Po - Pá 7:30 - 15:00 a 15:00 - 22:00,

  • možnost dlouhodobé spolupráce (minimálně 3 měsíce).

Docházka

  • 4x - 5x týdně odpolední (alespoň 2x měsíčně pátek) nebo

  • 4x - 5x týdně střídání směn ranních a odpoledních nebo

  • 4x - 5x týdně ranní

  • do reakce napište o který typ směn máte zájem.

Nabízíme

  • pravidelnou brigádu v centru Prahy,

  • směny jsou plánované týden předem,

  • získání zkušeností v administrativě,

  • týdenní vyplácení na účet,

  • mzda 120Kč/h.

Odměny

  • při odpracování více jak 85h/měsíc bonus +1.000 Kč,

  • při odpracování více jak 102h/měsíc bonus +1.500 Kč,

  • u víkendových směn +300 Kč/den,

  • bonus za minimální chybovost a rychlost zpracování až 2.000 Kč.

V případě zájmu nám prosím zašlete reakci s přiloženým životopisem.