Vložit inzerát

Kontrolor kvality (ovoce/zelenina) - Brno - 145Kč/h

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 145

Náplň práce

Pro našeho klienta, mezinárodní řetězec s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Platform quality Controller.

Jedná se o spolupráci minimálně do konce roku 2020j s možností prodloužení.

Náplň práce:

- koordinace procesu zajištění kvality ovoce a zeleniny

- kontrola kvality produktů přijatých a skladovaných dle platných norem

- komunikace s dodavateli, logistickým partnerem a prodejnami

Požadavky:

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- čistý trestní rejstřík

- prokazatelnou zkušenost na obdobné pozici podmínkou

- uživatelská znalost PC (MS Office, net)

- anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

- dobré komunikační a organizační dovednosti podmínkou

- možnost odpracovat alespoň 5směn v kuse za měsíc podmínkou!!!

Nabízíme:

- mzda 145Kč/h hrubého

- jistou brigádu dlouhodobě

- moderní pracovní prostředí