Vložit inzerát

Brigáda pro studenty FEL - Praha 4 - 200 Kč/hod

Agentura STUDENT s.r.o.
Hlavní město Praha
Brigáda 200

Náplň práce

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost zabývající se prodejem a distribucí elektrotechnických komponent od inteligentního zpracování dat až po internet věcí a bezpečnost, hledáme vhodného brigádníka na dlouhodobou administrativní výpomoc.

Náplň práce:

- přepis dat do interního IS

- kontrola údajů

- vyřizování e-mailové korespondence

- administrativní podpora týmu

- běžná administrativa

Požadavky:

- ideálně student ČVUT (FEL)

- výpis z rejstříku trestů/potvrzení o studiu (pokud studujete)

- přehled v oblasti elektrotechniky podmínkou!

- předchozí zkušenosti na administrativní pozici výhodou nikoliv podmínkou

- možnost docházet minimálně do konce roku cca 20 hod/týdně

- AJ na komunikativní úrovni (písemná komunikace)

- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

- mzda 200 Kč/hod hrubého

- jistou brigádu do konce roku

- dobrou dopravní dostupnost

- praxi v prestižní společnosti