Vložit inzerát

BUSINESS MANAGER | Grafton Recruitment

Grafton Recruitment s.r.o.
Hlavní město Praha
Plný úvazek Od 0 N/A do 0 N/A

Náplň práce

KDO JSME
Grafton Recruitment poskytuje profesionální personálně poradenské služby a na českém trhu působíme více než 25 let. Od roku 2018 jsme součástí globální firmy GI Group, díky níž se značka Grafton Recruitment rozrůstá do celého světa.

V současné době rozšiřujeme tým o Manažera v pražské pobočce Business Services, která se zaměřuje na spolupráci s mezinárodními firmami, napříč různými sektory, především v oboru financí a účetnictví, lidských zdrojů, logistiky, nákupu a administrativy a jedná se o jednu z dlouhodobě nejúspěšnějších poboček v rámci České republiky.

BUSINESS MANAGER je zodpovědný za celý chod pobočky – určuje její vizi a strategii, sestavuje finanční cíle, připravuje dlouhodobé plány pro zviditelnění značky na trhu, setkává se s novými investory a úzce spolupracuje s ostatními manažery z České republiky i zahraničí na projektech, a v neposlední řadě také úzce spolupracuje s marketingovým oddělením ohledně pobočkové strategie a při organizaci konferencí, které Grafton pravidelně pořádá. Společně s personálním oddělením pracuje na individuálních rozvojových plánech pro své zaměstnance.

Současný stabilní tým má 12 členů, kteří pracují pro klienty napříč různými sektory, od absolventských po velmi zkušené manažerské pozice. A právě pro tento tým hledáme Manažera, který bude naši úspěšnou pobočku rozvíjet v dalších oblastech.

Pozice je vhodná pro člověka s manažerskými zkušenostmi, který hledá komplexní pozici s vedením lidí, plnou zodpovědností, kreativitou, flexibilitou, budováním a udržováním dlouhodobých profesionálních vztahů s klienty, jimiž jsou především celosvětově známé společnosti.

CO MŮŽETE U NÁS OČEKÁVAT?
* Volnou ruku při navrhování konceptu, jakým směrem se bude pobočka vyvíjet.
* Plnou podporu vedení.
* Vedení pobočky s mezinárodním přesahem díky spolupráci se zahraničními klienty a pobočkami.
* Možnost rozvíjet své schopnosti a podílet se na výsledcích firmy.
* Zázemí úspěšné společnosti na českém trhu.

Pro více informací se s Vámi velmi rádi setkáme.