Vložit inzerát

REFERENT NÁKUPU s AJ/NJ, Jindřichohradecko, 35 000 Kč

Grafton Recruitment s.r.o.
České Budějovice (Jihočeský kraj)
Plný úvazek Od 0 CZK do 35000 CZK

Náplň práce

Baví Vás administrativní činnost + máte zkušenost s nákupními procesy, komunikujete v AJ/NJ a máte min. SŠ vzdělání obchodního nebo technického zaměření? Pokud splňujete tyto požadavky, pak jste pro nás ten pravý kandidát na pozici REFERENT NÁKUPU!

Vaše pracovní náplň:

- komunikace s dodavateli (podmínky, smlouvy, faktury atd.)
- zpracování dodavatelských faktur
- vyřizování reklamací chybných faktur
- evidence objednávek, požadavků na objednávky
- evidence smluv, archivace/zakládání dokumentů
- hledání dodavatelů a vyjednávání cen (vč. dodacích, kvalitativních a platebních podmínek)
- rámcové smlouvy s dodavateli, vyjednání obchodních podmínek
- vyřizování objednávek
- spolupráce s SQA na přípravě a realizaci hodnocení dodavatelů včetně realizace auditů
u dodavatelů
- spolupráce s ostatními odděleními
- plnění ukazatelů KPI, trvalé zlepšování (KVP), plnění cílů stanovených vedoucím
- plnění norem ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS a specifických požadavků zákazníka, plnění interních směrnic a předpisů